• PL
 • EN
 • CZ
Bóg jest swoim wykładowcą

Title: Bóg jest swoim wykładowcą

Date: 1964-02-05

Place: Bakersfield, Kalifornia, USA

Length 56 min


Zoom out/zoom in text:
A-
A+
 • Choose auto scroll speed:
 • Powoli
 • Średnio
 • Szybko
 • Zatrzymaj

Bóg jest swoim wykładowcą

Pomyśl – zanim ty zacząłeś Go miłować, On umiłował ciebie.

 1. Panie Jezu, uzdrów tych ludzi. Ojcze, niechby każdy z nich odszedł stąd zdrowy. Panie, proszę o to dla Twojej chwały, w Imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.

…na Golgocie.

 1. Skłońmy teraz w pokorze i ciszy nasze głowy. Wiecie, że ciągle jesteśmy dziećmi. Jesteśmy dziećmi Bożymi. Zauważyliście kiedyś, jak beztrosko dzieci się zachowują, gdy znajdują się w pobliżu rodzica? Rodzic nad nimi czuwa. Nućmy to. [Brat Branham zaczyna nucić „Miłuję Go”].
 2. Widzę Go tutaj, ten Słup Ognia! On powiedział: „Wyszedłem od Boga i powracam do Boga”. Ten Słup Ognia to Logos, które było z  Mojżeszem na pustyni. On zmarł na Golgocie i zmartwychwstał. Kiedy Saul był w drodze do Damaszku, ten sam Słup Ognia powalił go. Ten zapytał: „Kim jesteś, Panie?”.

On odpowiedział: „Ja jestem Jezus”.

 1. On przyszedł od Boga i powrócił do Boga. Objawił się wśród nas i został potwierdzony przez naukę, przez kościół i tak dalej. On się zreprodukował i obwieścił swoje Słowo. On jest wykładowcą. [Brat Branham nuci „Miłuję Go”].
 2. Czy nie byłoby pięknie, gdyby On teraz przyszedł, rozejrzał się po sali, a my zostalibyśmy przemienieni i odeszlibyśmy stąd? Tak się kiedyś stanie. [Brat Branham nuci „Miłuję Go”].
 3. Teraz powoli, ze skłonionymi głowami. [Brat Branham nuci„Miłuję Go”].
 4. Pamiętajcie o porannych zgromadzeniach. Jeśli jesteś tutaj nowy i nie masz swojego zboru, to są tu dobrzy pastorzy, którzy wierzą w tę samą ewangelię. Inaczej by mnie tutaj nie zaprosili. Oni z chęcią was przyjmą do swojego zboru. Życzę wam dobrego zgromadzenia jutro rano, a także dobrej nocy, abyście odpoczęli i wrócili jutro po południu na zgromadzenie uzdrowieniowe.
 5. [Brat Branham nuci „Miłuję Go”]. W porządku. Niech ci Bóg błogosławi.
Back to library Next sermon