• PL
  • EN
  • CZ

Ten dzień na Golgocie

z strącone, bo gdyby się w Sodomie i Gomorze dokonały te cud, które się stały u ciebie, stałyby jeszcze po dzień dzisiejszy". Sodoma i Gomora leżą na dnie Morza Martwego, a Kafarnaum leży na dnie jeziora. 
      Ty miasto, które mówisz o sobie, że jesteś miastem aniołów, które wywyższasz się aż do nieba i wysyłasz w świat wszystkie te brudne i obrzydliwe rzeczy, nieprzyzwoitą modę i inne rzeczy, tak że przychodzą nawet z innych krajów, aby zbierać i rozpowszechniać nasze obrzydliwości, z twoimi pięknymi kościołami i wieżami i z twoim sposobem postępowania - pamiętaj, że pewnego dnia pogrążysz się tutaj na dno morza! Już teraz jest pod tobą pustka. Gniew Boży wzmaga się już pod tobą. Jak długo będzie on jeszcze trzymał tę piaszczystą warstwę, która nad tym wisi, zanim ocean na milę głęboki wedrze się w ląd aż po jezioro Salton? BĘDZIE TO GORSZE NŻ OSTATNI DZIEŃ POMPEI. UPAMIĘTAJ SIĘ LOS ANGELES! UPAMIĘTAJCIE SIĘ WSZYSCY POZOSTALI, I NAWRÓĆCIE SIĘ DO BOGA! GODZINA JEGO GNIEWU WISI NAD ŚWIATEM. UCHODŹCIE DOPÓKI JEST CZAS, WEJDŹCIE W CHRYz strącone, bo gdyby się w Sodomie i Gomorze dokonały te cud, które się stały u ciebie, stałyby jeszcze po dzień dzisiejszy". Sodoma i Gomora leżą na dnie Morza Martwego, a Kafarnaum leży na dnie jeziora. 
      Ty miasto, które mówisz o sobie, że jesteś miastem aniołów, które wywyższasz się aż do nieba i wysyłasz w świat wszystkie te brudne i obrzydliwe rzeczy, nieprzyzwoitą modę i inne rzeczy, tak że przychodzą nawet z innych krajów, aby zbierać i rozpowszechniać nasze obrzydliwości, z twoimi pięknymi kościołami i wieżami i z twoim sposobem postępowania - pamiętaj, że pewnego dnia pogrążysz się tutaj na dno morza! Już teraz jest pod tobą pustka. Gniew Boży wzmaga się już pod tobą. Jak długo będzie on jeszcze trzymał tę piaszczystą warstwę, która nad tym wisi, zanim ocean na milę głęboki wedrze się w ląd aż po jezioro Salton? BĘDZIE TO GORSZE NŻ OSTATNI DZIEŃ POMPEI. UPAMIĘTAJ SIĘ LOS ANGELES! UPAMIĘTAJCIE SIĘ WSZYSCY POZOSTALI, I NAWRÓĆCIE SIĘ DO BOGA! GODZINA JEGO GNIEWU WISI NAD ŚWIATEM. UCHODŹCIE DOPÓKI JEST CZAS, WEJDŹCIE W CHRY

Wszystkie newsy