• PL
  • EN
  • CZ

MessageSearch 1.1

 

Program MessageSearch v1.1 jest uniwersalnym i użytecznym źródłem kazań brata Williama Branhama przetłumaczonych na język polski. Dzięki niemu możesz wyszukiwać kluczowe słowa lub frazy w paragrafach usług oraz drukować tekst każdego z kazań, co jest wielce pomocne w studiowaniu Poselstwa. Zaktualizowana baza danych umożliwia przeszukiwanie około 430 kazań. Chcąc szybko i sprawnie korzystać z tego programu, zapoznaj się najpierw z Instrukcją obsługi w opcji Pomoc.

 

1. INSTALACJA (tylko Windows)

1a. Pobierz plik instalacyjny (kliknij, aby pobrać plik instalacyjny).

1b. Zainstaluj.

2. AKTUALIZACJA

2a. Pobierz plik: aktualizacja bazy danych.zip, a następnie go rozpakuj.

2b. Otwórz program w celu wgrania najnowszych aktualizacji.

2c. Wybierz z górnego paska programu „Plik", a następnie „Dodaj usługę z pliku" (lub wciśnij F5). Po otwarciu nowego okna należy wybrać pliki, które uprzednio rozpakowaliśmy (pkt 2a). Pliki należy dodawać pojedyńczo. 

 

O pojawianiu się nowych aktualizacji będziemy informować na bierząco, umieszczając informację w ogłoszeniach na naszej stronie interentowej. Wszelkie spostrzeżenia i uwagi dot. programu należy kierować pod adres: info@goszen.pl

Wierzymy, że program ten będzie pomocą i zachętą do głębszego poznawania Pana Jezusa Chrystusa w świetle Słowa na ten czas.

Szczególne podziękowania dla brata Pawła Petsevitch'a, który jest autorem tego programu oraz dla brata Jacka Przepiórkowskiego, który utworzył polską wersję MessageSearch i na bieżąco pracuje nad aktualizacją bazy danych. 
 
 
Dodatkowe aktualizacje udostępnione po stworzeniu podstawowej aktualizacji bazy danych (z podpunktu 2) są dostępne tutaj:
- rok 1962
- rok 1961
- rok 1960
- rok 1959
- rok 1958
- rok 1957
- rok 1956
- rok 1955
- rok 1954
- lata 1947-1953
- aktualizacja uzupełniająca
- aktaulizacja uzupełniające II
Wszystkie newsy