• PL
  • EN
  • CZ

Nowość w druku - „Świadectwo"

Z radością chcemy poinformować, że dostępne jest nowe kazanie w druku - „Świadectwo" wygłoszone 28 listopada 1963 roku w Shreveport, Louisiana, USA.  

Czytaj więcej

WIDEO NA GŁÓWNEJ STRONIE

Czytaj więcej

20/21.07.2019 - brat Gary Walker

W sobotę 20.07.2019 o godz. 16.00 oraz w niedzielę 21.07.2019 o godz. 10.00 i 16.00 Słowem Bożym będzie usługiwał brat Gary Walker. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

05.09.2019 - brat Darrell Ward

Jeśli Pan pozwoli brat Darell Ward z Tennessee w USA będzie usługiwał Słowem Bożym w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Bóstwo

Trzy główne koncepcje na temat Bóstwa (i zawarte w nich sprzeczności) oraz prawda Słowa Bożego   Trzy najbardziej popularne i rozpowszechnione obecnie koncepcje na temat Bóstwa:  Nauka o trójcy  Nauka o jedności  Nauka o dwójcy   A w co wierzysz Ty?    Nauka o TRÓJCY Przesłanie: Trzy osoby w jednym Bogu, posiadające tę samą moc i zajmujące trzy trony w Niebie. Sprzeczność wobec nauki biblijnej: Trzy osoby = trzech bogów. Taki pogląd narusza pierwsze przykazanie: JAM JES...

Czytaj więcej

Sabat

Kwestia sabatu jest jedną z tych spraw, które zastanawiają wielu chrześcijan. Czy powinniśmy obecnie przestrzegać sabatu? A może to nie sabat (sobota), lecz niedziela jest dniem Pańskim? Czy mamy w Nowym Testamencie bezpośrednie przykazanie Pana Jezusa lub któregokolwiek z apostołów, by przestrzegać sabatu? Kiedykolwiek pojawia się biblijne pytanie, musi na nie istnieć biblijna odpowiedź. Co oznacza sabat i dlaczego Bóg polecił nam go przestrzegać? Sabat oznacza odpocznienie. Jest to odpocz...

Czytaj więcej
poprzednia
  • 1
  • następna