• PL
  • EN
  • CZ

Pokolenie

Niedługo po tym, jak w grudniu 1965 roku zmarł mój dziadek, to w Phoenix, w Arizonie, odbyło się zgromadzenie upamiętniające jego osobę. Jednym z mówców był tam Tommy Osborn. Na początku swojej przemowy przedstawił, na czym polegał duchowy urząd człowieka, którego tego dnia wspominano: „Wiatr to symbol Boga, symbol Ducha Świętego, który unosił się nad powierzchnią wód, kiedy ziemia była jeszcze pustkowiem i chaosem. Powiał on nad Morzem Czerwonym, otwierając drogę wyzwolenia dla tych, kt&oacu...

Czytaj więcej

Bóstwo

Trzy główne koncepcje na temat Bóstwa (i zawarte w nich sprzeczności) oraz prawda Słowa Bożego   Trzy najbardziej popularne i rozpowszechnione obecnie koncepcje na temat Bóstwa:  Nauka o trójcy  Nauka o jedności  Nauka o dwójcy   A w co wierzysz Ty?    Nauka o TRÓJCY Przesłanie: Trzy osoby w jednym Bogu, posiadające tę samą moc i zajmujące trzy trony w Niebie. Sprzeczność wobec nauki biblijnej: Trzy osoby = trzech bogów. Taki pogląd narusza pierwsze przykazanie: JAM JES...

Czytaj więcej

Raporty z misji

Nasi bracia wrócili z misji, gdzie usługiwali Słowem Bożym dla Oblubienicy Chrystusa. W zakładce misje zostały dodane dwa raporty.  

Czytaj więcej

Nowości w audio! -„Pokaż nam Ojca" oraz „Czy Kościół odejdzie przed okresem ucisku?"

Mamy przyjemność poinformować, iż dostępne są nowe kazanie w audio: „Pokaż nam Ojca" wygłoszone 6 czerwca 1963 roku w Tucson AZ USA - kliknij, aby odsłuchać. „Czy Kościół odejdzie przed okresem ucisku?" wygłoszone 9 marca 1958 roku w Jeffersonville IN USA - kliknij, aby odsłuchać.

Czytaj więcej

Spotkania dla młodzieży

W każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca o godzinie 16.00 odbywają się zgromadzenia dla młodzieży w budynku Beskidzkiego Stowarzyszenia Biblijnego.

Czytaj więcej
poprzednia
  • 3
  • następna