Śpiewnik

Dostępny na naszej stronie śpiewnik Nowa Pieśń to III wydanie tego śpiewnika, który po raz pierwszy ukazał się w 2013 roku. Od tamtego czasu zostało w nim dopisanych wiele nowych pieśni. Obecnie śpiewnik zawiera zbiór 475 pieśni. tutaj

Udostępniamy również do pobrania aktualną bazę pieśni z naszego śpiewnika do programu VideoPsalm: Nowa Pieśń – VideoPsalm. Baza ta jest zawsze zgodna z ostatnim wydaniem śpiewnika oraz wszystkimi aktualnymi dodatkami.

Ponadto powstała aplikacja Nowej Pieśni na Androida: Aplikacja. Posiada ona funkcję wyszukiwana po numerze pieśni, po tytule oraz w tekście pieśni. Zawiera też opcję tworzenia listy ulubionych pieśni. Śpiewnik w aplikacji jest dostępny w dwóch wersjach: z akordami lub bez. Baza jest zawsze zgodna z ostatnim wydaniem śpiewnika oraz wszystkimi aktualnymi dodatkami. Aplikację można pobrać na system Android i iOS.

Wydrukowany śpiewnik można również zamówić: zamów

Zachęcamy do posłuchania nagrań pieśni ze śpiewnika Nowa Pieśń w zakładce MUZYKA, klikając tutaj

Dodatki do III wydania Nowej Pieśni dostępne są tutaj: link (drukować z ustawieniem 2 strony na jednej).

Śpiewajcie Panu pieśń nową, pieśń ku jego czci od krańców ziemi; niech zaszumi morze i wszystko, co w nim jest, wyspy i ich mieszkańcy.

Księga Izajasza 42:10